دکتر مسعود جعفری پور

فلوشیپ فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت


عکس ها و تصاویرقبل و بعد از عمل جراحی زیبایی بینی

انحراف تیغه ی بینی
اگر انسداد یک طرفه ای در بینی وجود داشته باشد، انحراف تیغه ی بینی شایع ترین علت آن است. گاهی اوقات این انحراف ممکن است به حدی شدید باشد که موجب مسدود شدن سینوس ها و در نتیجه عفونت های سینوسی مکرر گردد.
بینی گوشتی و غضروفی
ظاهر بینی گوشتی و غضروفی شبیه به بینی است که یک توپ در انتهای آن قرار دارد. ممکن است دلیل آن پوست یا غضروف و یا هر دوی آنها باشد. بینی گوشتی می تواند حتی با وجود داشتن چشم ها، لب ها و گونه هایی متناسب همچنان مورد توجه قرار بگیرد. تغییر شکل بینی گوشتی موجب بازیابی هماهنگی و توازن صورت خواهد شد.
بینی عروسکی
از میان اجزا صورت، بینی نقش مهم و قابل توجهی دارد. از آنجا که بینی در مرکز صورت واقع شده کانون توجه است. داشتن یک بینی نامتقارن منجر به احساس ناخوشایند از تصویر بدن خود می شود. بینی عروسکی محبوب ترین بینی در بین افراد است و یکی از تاثیرگذارترین انوع بینی است که غالبا افراد خواهان آن هستند.
بینی عقابی
بینی استخوانی (بینی عقابی) یا بینی رومی، بینی منقاری شکلی است که استخوان وسط آن بیرون زده و شکل خم شده ای پیدا کرده است و باعث می شود که خطوط صورت بسیار قوی به نظر برسد و ظرافت زنانه آن کم شود. برای مردان، یک بینی که کمی حالت عقابی داشته باشد باعث می شود که فرد قوی تر و جذاب تر به نظر برسد.
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
زیبایی بینی
لیفتینگ(لیفت) صورت یا کشرفع و از بین بردن غبغب با عمل جراحی پلاستیک پیشانیصفحه اصلیبیوگرافیجراحی بینیمراحل عمل زیبایی بینیعمل بینی در اصفهانفیلم های جراحیگالری عکسجراحی زیبایی گوشسوالات پزشکیجراحی پلکمقالات جدیدتزریق ژل و بوتاکس و چربیپروتز گونه و چانهلیزرشکاف لب و کام مادرزادیسایتهای دیگرارتباط با ما