منو اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه4 ، واحد 19 - تلفن : 36266851
جراحی زیبایی بینی
درمان و رفع افتادگی پلک با جراحی
انواع جراحی زیبایی چانه (ژینوپلاستی،منتوپلاستی)
لیفت صورت و روش  های لیفتینگ یا کشیدن پوست صورت
عمل جراحی گوش یا اتوپلاستی چیست و چگونه انجام می گیرد ؟
تزریق چربی در صورت
بوتاکس

چرا چسب بینی بزنیم

حتما شما هم کسانی را توی کوچه و خیابان دیدهاید که روی بینیشان چسب زدهاند،احتمالا بعضی از آنها تازه بینیشان را جراحی کردهاند ولی بعضیها هم به دلایل دیگری از چسب بینی استفاده میکنند

چسبی برای جراحی زیبایی بینی این چسب البته بر نتیجه نهایی جراحی بینی تاثیر بارزی ندارد و عمدتا برای این به کار می رود که تورم های ناشی از دستکاری زیر پوست تشدید نشود و مانع از بروز فضای خالی در زیر پوست شود که در نهایت باعث بروز برجستگی می شود و البته از خون ریزی مویرگ ها نیز جلوگیری می کند. اما استفاده طولانی از آن تاثیری ندارد. معمولا چسب به منظور نشاندن پوست روی اسکلت جدید به کار می رود. چسب زدن بینی در تغییر و ایجاد فرم بینی نقش ندارد اما مسلماً تا وقتی که پوست بینی روی اسکلت قرار نگرفته باشد، فرم نهایی خود را نشان نخواهد داد. ضمن آنکه اگر چسب زده نشود، در قسمت هایی از بینی ممکن است تورم به مدت زمان زیادتری ماندگار شود.روش تجویز منطقی چسب آن است که در ماه اول تقریباً اکثر مواقع روی بینی باشد ولی از ماه دوم می توان فقط شب ها چسب زد و به مرور هم آن را کم کرد.

اغلب سوال می شود برداشتن چند ساعته چسب ایرادی دارد یا نه ؟
باید گفت مهم نیست. می توان چند ساعت و حتی روز بدون چسب بود. به خاطر اثر چسب های بینی بعضی از بیماران ممکن است تصور کنند بینی شان بیش از حد بالا برده شده اما پس از برداشتن چسب ها نوک بینی به تدریج در وضعیت طبیعی خود قرار می گیرد. حدود 70 درصد ورم در دو هفته اول پس از عمل می خوابد. 15 درصد نیز ظرف دو ماه و 10 درصد ظرف یک سال و باقی ورم نیز به تدریج ظرف دو سال فروکش می کند.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه 4 ، واحد19
تلفن : 36266851 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید