منو اصفهان ، خیابان توحید جنوبی ، مجتمع ژیوار ، طبقه دوم - تلفن : 31312355

پوست نازک و عمل بینی

نقش پوست نازک در جراحی زیبایی بینی
در افراد با پوست بسیار نازک برش ها تمایل دارند با کمترین میزان اسکار بهبود یابند و تورم پس از جراحی سریع و کامل بهبودمی یابد اما این نوع از پوست در پوشاندن عیوب ونامنظمی های حتی جزئی اسکلت زیرین بینی بسیار ضعیف عمل میکند. چنانچه جزیی ترین اشکالات در اسکلت زیرین میتواند از پس آن قابل مشاهده باشد .

از معایب دیگر پوست نازک تمایل به جمع شدن پس از جراحی میباشد ، پروسه اسکار پس از جراحی میتواند باعث ایجاد کشش بر روی پوست هر ناحیه ای شود به همین جهت بزرگترین معضل در افراد با پوست خیلی نازک ایجاد یک اسکلت زیرین صاف و یکدست بوده که در مواردی که این کار امکان پذیر نباشد بایستی از تکنیک های دیگری مثل افزودن یک پوشش گرفت مانند از درم -فاشیا- ویا پری کندر زنده خود فرد ویا شیت های مصنوعی استفاده کرد . از شرایط باقیماندن طولانی گرفت های زنده خونرسانی کافی و دست نخورده بافت زیر جلدی میباشد .علاوه بر اینها پوست نازک همچنین مستعد قرمزی ونیز ایجاد حالت عنکبوتی در وریدهای سطحی آن میباشد.

پوست ضخیم
معضلی بزرگ در جراحی زیبایی بینی بر خلاف بینی با پوست های نازک ، تنها حسن پوست های ضخیم پوشاندن معایب احتمالی و بزرگ در اسکلت زیرین آن میباشد . مشکلات پوست های خیلی ضخیم آنچنان است که بسیاری از جراحان از جراحی این تیپ از بیماران تا حد امکان دوری میکنند . یک دلیل عمده برای چنین تصمیمی حجم زیاد این نوع پوست است . پوست های حجیم اسکلت زیرین خود را ماسکه میکنند و جزییات کار کرده شده بر روی غضروف را نشان نمیدهد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، ساختمان ژیوار طبقه دوم
تلفن : 31312355 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :