منو اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه4 ، واحد 19 - تلفن : 36266851
جراحی زیبایی بینی
عمل جراحی گوش یا اتوپلاستی چیست و چگونه انجام می گیرد ؟
لیفت صورت و روش  های لیفتینگ یا کشیدن پوست صورت
درمان و رفع افتادگی پلک با جراحی
انواع جراحی زیبایی چانه (ژینوپلاستی،منتوپلاستی)
بوتاکس
تزریق چربی در صورت

بوتاکس برای چه کسانی مناسب است ؟

برخی افراد عادت دارند هنگام صحبت کردن، حرکت کردن، مطالعه یا قرار گرفتن زیر نور آفتاب به طور ناخودآگاه با عضلات صورتشان بازی کرده و اخم کنند. این افراد خیلی زود دچار چین و چروک میشوند و بهتر است بوتاکس تزریق کنند. همچنین کسانی که دچار چروکهای ظریف شدهاند میتوانند برای جلوگیری از پیشرفت آنها بوتاکس تزریق کنند. اما کسانی که عادت به بازی با عضلات صورتشان ندارند لزومی برای انجام این تزریق نیز نخواهند داشت.

با دوز استاندارد در تزریق آشنا شوید
تزریق بوتاکس باید هر 4 تا 6 ماه تمدید شود و نیازی به استراحت دادن پوست نیست زیرا اگر انقباض عضله بازگردد ممکن است اثر بوتاکس کم شود پس بهتر است قبل از اینکه حرکات عضله کاملا بازگردد تزریق تکرار شود تا عضله به این حالت عادت کند. همچنین این تفکر که بعد از 4یا 5 بار تزریق، عضله برای همیشه فلج میماند اشتباه است بلکه آن عادت عضله از بین میرود و ایجاد چینها به عقب میافتد وگرنه اگر شما 10 بار هم بوتاکس تزریق کنید باعث فلج دائمی عضله نمیشود.علاوه بر این دوزهای بوتاکس که در پوست تزریق میشود معمولا باعث ساخت آنتیبادی علیه بدن نمیشود و احتمال عدم جواب با تزریق دوزهای استاندارد خیلی کم است.

معمای بوتاکس و بارداری
بوتاکس در 2 زمینه زیبایی و درمانی کاربرد دارد. مصرف زیبایی آن معمولا برای افراد زیر 21 سال توصیه نمیشود. از طرف دیگر کسانی که بیماریهای خاص مانند میاستنی گراویس دارند و دچار ضعف عضلانی هستند نباید بوتاکس تزریق کنند زیرا وضعیتشان بدتر میشود. در زمان بارداری و شیردهی نیز بهتر است بوتاکس استفاده نشود حتی توصیه میشود از 3 ماه قبل از بارداری مصرف بوتاکس قطع شود اما اگر خانمی بوتاکس تزریق کرد و بعد بدون برنامهریزی باردار شد، مشکل خاصی برایش پیش نمیآید و نیازی به سقط جنین وجود نخواهد داشت. این موضوع درحد یک توصیه است یعنی تا جای ممكن بهتر است در این زمان بوتاکس تزریق نشود.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه 4 ، واحد19
تلفن : 36266851 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید