دکتر مسعود جعفری پور

فلوشیپ فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت


کاندیدای عمل بینی

کاندیدای مناسب برای جراحی زیبایی بینی دارای یکی از شرایط زیر می باشد :

بینیتان به نسبت صورتتان بزرگتر به نظر برسد یک برآمدگی روی بینیتان در نگاه از نیمرخ دیده شود وقتی از روبرو نگاه میکنید بینیتان پهنتر از معمول به نظر برسد نوک بینی آویزان یا به سمت پایین منحرف باشد نوک بینی پهن یا ضخیم باشد سوراخهای بینیتان بزرگتر از حد معمول باشد بینیتان از خط وسط منحرف شده یا کج باشد آسیب قبلی باعث شده تا بینیتان غیر قرینه باشد در نگاه از پایین تیغه بینیتان در خط وسط نباشد متعاقب ضربههای قبلی در نمای نیم رخ بینی زین اسبی پیدا کرده باشید پوست قسمت بالای نوک بینی شما زیاد ضخیم نباشد

عمل جراحی زیبایی بینی
- جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی ) ممکن است در یک بیمارستان یا کلینیک یا حتی مرکز جراحی محدود با بیهوشی عمومی ( خواب ) و یا بی حسی موضعی ( بیدار ) به همراه آرامبخش انجام شود. - جراحی بینی بطور خلاصه شامل بلند کردن پوست بینی از روی استخوان و غضروف زیرین و تغییر شکل استخوان و غضروف و گذاشتن پوست سرجایش و درنتیجه شکل گرفتن پوست با استخوان و غضروف تغییر شکل یافته است.

- برخی جراحان ممکن است برش ها را داخل سوراخهای بینی ایجاد کنند که به آن روش بسته جراحی بینی گفته می شود ، اما برخی ممکن است علاوه بر این سوراخها یک سوراخ هم در بارکه پوست بین دو سوراخ ( کولوملا ) بمنظور بلند کردن کامل پوست بینی ایجاد کنند که به آن روش باز جراحی بینی گفته می شود.

- وقتی که پوست از روی استخوان و غضروف برداشته شد ، قوز پشت بینی با برش استخوان بینی و کوتاه کردن تیغه بینی صاف می شود. - سوراخهای بزرگ بینی با برداشتن قطعات کوچکی از پوست پایه سوراخها در هر طرف ، کوچک می شوند.

- در فرایند تغییر شکل بینی، ممکن است بسته به نیاز و شکل بینی ، نوک بینی تغییر شکل داده شود و زاویه بین بینی و لب بالا تغییر کند.
- پس از اتمام جراحی ، جهت حفظ شکل بینی تازه عمل شده ، بر روی پشت بینی ، اسپلینت ( آتل ) گذاشته می شود
- تامپون های مخصوص جهت پشتیبانی از تیغه غضروفی وسط بینی پس از عمل ، داخل سوراخهای بینی گذاشته میشوند.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه 4 ، واحد19
تلفن : 36266851 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیفتینگ(لیفت) صورت یا کشرفع و از بین بردن غبغب با سالک چیست ؟ درمان اسکار وعمل جراحی پلاستیک پیشانیصفحه اصلیبیوگرافیجراحی بینیمراحل عمل زیبایی بینیعمل بینی در اصفهانفیلم های جراحیگالری عکسجراحی زیبایی گوشسوالات پزشکیجراحی پلکمقالات جدیدتزریق ژل و بوتاکس و چربیپروتز گونه و چانهلیزرشکاف لب و کام مادرزادیسایتهای دیگرارتباط با ما