دکتر مسعود جعفری پور

فلوشیپ فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت


تاثیر دستگاههای کوچک کننده ی بینی بر روی فرم آن

تاثیر دستگاههای کوچک کننده ی بینی بر روی فرم آن

سوالی که ذهن اکثر افراد را برای عمل جراحی مشغول نموده است این است که آیا دستگاهها و کرم های کوچک کننده تاثیری روی فرم و اندازه ی بینی دارند یا خیر؟

به تازگی تبلیغات گسترده ای در زمینه کوچک کردن بینی بدون نیاز به جراحی دیده می شود و متاسفانه افراد زیادی با اطلاعات بسیار کم و برای صرف کردن هزینه های پایین و حتی ترس از عمل جراحی بینی به سمت این تبلیغات کشیده می شوند و هیچ نتیجه ی رضایت بخشی نمی گیرند و در مواقعی نیز کاملا به ضررشان می باشد.

در اینجا سعی می شود که به این سوال پاسخ منطقی داده شود. بینی هر انسان از استخوان، گوشت و غضروف ساخته شده است و هر شخص فرم بینی خاص و مرتبط به خودش را دارد . دستگاههای کوچک کننده و همچنین کرم های تبلیغاتی به هیچ عنوان تا کنون نتوانسته اند در فرم بینی شخص تاثیری داشته باشند . بهتر است کمی به این نکته توجه کنید که وقتی عمل جراحی، تیغ و سوهان عمل در بعضی موارد به خصوص بینی های گوشتی تاثیر به سزایی ندارد چگونه انتظار می رود که دستگاههای گرمایشی و کرم ها بتوانند فرم بینی بیماران را به فرم دلخواه برسانند.

تنها راه حل برای بینی نامطلوب فقط جراحی های زیبایی می باشد که با برش و جالت دادن می توان تا حدودی رضایت بیمار را بدست آورد.

از نظر اینجانب و حتی بیشتر پزشکان جراح پلاستیک بهترین راه حل برای داشتن بینی کوچک و مطلوب جراحی زیبایی می باشد که با ابز کردن بینی پزشک می تواند به راحتی با وسایل مخصوص و تجربه ی لازم، بینی بیمار را به فرم دلخواه در آورد.در کل بهتر است گفته شود دستگاهها و کرم های کوچک کننده بینی هیچگونه تاییدیه ای از طرف پزشکان زیبایی ندارد و تصمیم با خود بیمار است که استفاده کند یا خیر.

دکتر مسعود جعفری پور

فلوی فوق تخصص جراحی زیبایی صورت و بینی


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه 4 ، واحد19
تلفن : 36266851 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
پیشگیری از تو دماغی شدن صتخلیه ژل لب از بین بردن تجوش زدن صورت بعد از عمل برفع و از بین بردن غبغب با رژیم غذایی بعد از عمل بینسالک چیست ؟ درمان اسکار وعمل جراحی پلاستیک پیشانیلیفت بازولیفتینگ(لیفت) صورت یا کشمراقبت های پس از عمل جرمراقبت های بعد از عمل بینصفحه اصلیبیوگرافیجراحی بینیمراحل عمل زیبایی بینیعمل بینی در اصفهانفیلم های جراحیگالری عکسجراحی زیبایی گوشسوالات پزشکیجراحی پلکمقالات جدیدتزریق ژل و بوتاکس و چربیپروتز گونه و چانهلیزرشکاف لب و کام مادرزادیسایتهای دیگرارتباط با ما