منو اصفهان ، خیابان توحید جنوبی ، مجتمع ژیوار ، طبقه دوم - تلفن : 31312355
روش های جوانسازی و زیباسازی پوست صورت
انواع جراحی زیبایی چانه (ژینوپلاستی،منتوپلاستی)
درمان و رفع افتادگی پلک با جراحی
لیفت صورت و روش  های لیفتینگ یا کشیدن پوست صورت
بوتاکس
عمل جراحی گوش یا اتوپلاستی چیست و چگونه انجام می گیرد ؟
تزریق چربی در صورت

روش های جوانسازی و زیباسازی پوست صورت

پیری پوست موجب ايجاد خطوط ریز و چین و چروکها می شود که با زردی رنگ چهره همراه است. پوست خشک تر، خشن تر و نازک تر می شود و تجمع رنگدانه های سیاه به صورت لکه هایی بر روی پوست ظاهر می گردد. اگرچه جراحی به عنوان گزینه ای برای از بین بردن خطوط عمیق تر در دسترس است، اما بهبود چین و چروک های ریزتر و رنگ چهره از طریق لایه برداری پوست و بهره گیری از ژل های پوستی، روش های دیگی است که امکان استفاده از آن ها به بهترین نحو امکان پذیر می باشد.

بسیاری از افراد خواستار بهبود بافت پوست خود به منظور کاهش نشانه های پیری، اسکارها یا لکه ها هستند. متخصصین کلینیک زیبایی دکتر جعفری پور مفتخر به ارائه تمامی درمان های جوان سازی پوست با بالاترین استانداردها به بیماران خود هستند. متخصصین کلینیک زیبایی دکتر جعفری پور با برخورداری از دانش جامع در تمام روشهای درمانی، یک گزینه درمانی عالی جهت بازگرداندن مجدد شادابی به پوست را به شما عرضه خواهند کرد.

جهت دریافت مشاوره جوانسازی پوست صورت و گرفتن نوبت از متخصص جراح زیبایی سر و گردن می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:03136266851

روشهای مختلف جوانسازی پوست صورت در کلینیک زیبایی دکتر جعفری پور

قبل از درمان جوانسازی پوست شما، متخصصین کلینیک زیبایی دکتر جعفری پور اغلب یک برنامه درمانی مراقبت از پوست خانگی و همچنین لایه برداری های خفیف صورت را به منظور بهبود و حفظ اثرات درمانی توصیه خواهند کرد. در زیر به شرح مختصری از تمام روش های جوانسازی پوست صورت می پردازیم:

جوانسازی پوست با نور شدید پالسی (IPL)

این روش از امواج رادیوییو انرژی نور پالسی تکنولوژی الوس به شیوه ای دقیق و ایمن برای هدف قرار دادن ضایعات رنگدانه دار (ملاسما) مانند کک و مک، لکه های خورشید (آفتاب سوختگی) و لکه های ناشی از پیری استفاده می کند، ضایعات عروقی مانند رگهای عنکبوتی و قرمزی ناشی از روزاسه / گرگرفتگی صورت نیز روشن شده و بهتدریج محو میگردند.

بلافاصله پس از درمان، فرد ممکن است شاهد تیره شدن ضایعات گردد. بهبود تدریجی و تجمعی بافت پوست معمولاً در 6-3 جلسه درمانی بهصورت ماهانه حاصل می شود. تعداد کل جلسات درمان موردنیاز به وضعیت پوست شما بستگی دارد.

درمان آکنه با پالس نور شدید

پالس نور شدید (آی پی ال) با بهره گیری از یک طول موج نور آبی موجب تخریب دیوارههای سلولی باکتری های عامل آکنه و کاهش چربی پوست (ترشحات چرب) شده و به درمان آکنه فعال می پردازد. متخصصین کلینیک زیبایی دکتر جعفری پور به منظور حصول نتایج بهینه، این درمان را با میکرودرم ابریژن/ ماسک صورت آنزیمی ترکیب می کنند. به طورمعمول 6-4 درمان در هفته، بسته به شدت عارضه آکنه، موردنیاز است.

لایه برداری لیزر فرکشنال دی اکسید کربن(CO2)

اسمارت اکسید DOT یک سیستم لیزر CO2 فرکشنال استکه با هدف قرار دادن نواحی کوچک در عمق پوست، موجب تحریک تولید کلاژن شده و پوست میانی را دست نخورده باقی میگذارد. درنتیجه عوارض جانبی لیزر CO2 سنتی مانند درد، زخم و تورم را ندارد. روش جوانسازی پوست با لیزر فرکشنال در حال حاضر کاهش قابل توجهی در میزان درد و قرمزی پس از درمان ایجاد کرده است. قرمزی پس از درمان به طورمعمول تنها چند روز (7-4 روز) طول می کشد و می تواند به آسانی توسط لوازمآرایشی پوشیده شود. 4-2 جلسه درمانی به فاصله 40-30 روز از یکدیگر برای درمان ملاسما (تجمع عمیق رنگدانه های سیاه پوست)، اسکار آکنه و خطوط عمیق صورت موردنیاز است. از مزایای لیزر فراکشنال بی خطر و مؤثر بودن آن است. بدین معنا که می تواند برای تمامی انواع پوست و نواحی مختلف بدن ازجمله صورت، گردن، سینه و دست ها، حتی برای نازک ترین نوع پوست مورداستفاده قرار گیرد. لیزر موجب تحریک تولید کلاژن در بدن شما می گردد و درنتیجه نتایج تا حداقل 6 ماه پس از آخرین درمان شما همچنان بهبود می یابد.

میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن یک لایه برداری یکنواخت و ملایم است که موجب پاکسازی عمیق پوست و نرمی آن میگردد. در این روش لایه فوقانی سلولهای مرده پوست، بدون آسیب به لایه های پوست برداشته میشود. میکرودرم ابریژن پوست کدر و بی جان را روشن خواهد کرد و با روند پیری به طور طبیعی مبارزه می کند.

تزریق ها

از دیگر روش هایی که موجب کاهش غیر جراحی چین و چروک ها در بیماران می شود، می توان به سم بوتولینوم (بوتاکس)، تزریق چربی و ژل اشاره کرد.

بوتاکس

بوتاکس، یک پروتئین خالص است که مانع از انقباض عضلات می گردد. بوتاکس هنگامی که به عضله (عضلات) تزریق شود، می تواند به طور موقت موجب کاهش خطوط اخم، خطوط پاکلاغی، چین و چروک های پیشانی و نوارهای روی پوست گردن شود.

ژل ها

ژل