منو اصفهان ، خیابان توحید جنوبی ، مجتمع ژیوار ، طبقه دوم - تلفن : 31312355
تخلیه ژل و چربی لب ، عمل جراحی زیبایی برای نازک و کوچک کردن لب
درمان و رفع افتادگی پلک با جراحی
بوتاکس
لیفت صورت و روش  های لیفتینگ یا کشیدن پوست صورت
انواع جراحی زیبایی چانه (ژینوپلاستی،منتوپلاستی)
تزریق چربی در صورت
عمل جراحی گوش یا اتوپلاستی چیست و چگونه انجام می گیرد ؟

تخلیه ژل و چربی لب ، عمل جراحی زیبایی برای نازک و کوچک کردن لب


بسیاری از مردان و زنان پروتز لب را جهت افزایش اندازه ی لب های بالایی و پایین خود انجام می دهند. با این حال برخی افراد احساس می کنند که لب های آن ها بیش از حد بزرگ می باشد. اشخاصی که دارای لب های بزرگ هستند ممکن است از ظاهر خود ناراضی باشند. نکته ای که بسیاری از این اشخاص نمی دانند این است که یک روش جراحی زیبایی وجود دارد که به منظور کوچک کردن لب ها و متناسب کردن آن ها با سایر اجزای صورت طراحی شده است.
کوچک کردن لب، یک عمل جراحی زیبایی است که در کلینیک زیبایی دکتر جعفری پور به منظور نازک کردن لب بالا یا پایین که بیش از حد بزرگ می باشند و یا برای اصلاح عدم تقارن لب و کاهش حجم لب که به علت تزریق بیش از حد ژل حجیم شده است و نیز تغییر حالت لب هایی که بطور طبیعی بزرگ هستند، انجام می گیرد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 03136266851تماس حاصل نمایید.
تناسب لب
لب ها برجسته ترین خصوصیت قسمت پایینی صورت می باشند و در بیان احساسات و جذابیت نقش مهمی دارند. در حالت استاندارد و معمولی، لب ها باید کمی از هم فاصله داشته باشند و لب پایین درست در پشت لب بالا قرار بگیرد. در صورت پیش آمدگی بیش از حد، لب پایین بصورت نامتناسبی بزرگ به نظر می رسد. لب بالا در حالت مطلوب دو سوم از دندان های جلو را می پوشاند، هر چند بر اساس نژاد و جنسیت تفاوت هایی بین افراد مختلف وجود دارد.

از نمای نیمرخ، بینی، چانه و لب ها نیز باید متناسب باشند. در یک صورت با نسبت معمولی بین این اجزا، اگر یک خط عمودی از لب بالا به طرف پایین کشیده شود، لب پایین چند میلی متر پشت این خط قرار گرفته و چانه نیز با فاصله ی بیشتری پشت امتداد لب بالا قرار می گیرد.

متقاضی مناسب برای کوچک و نازک کردن لب
متقاضیان جراحی کوچک کردن لب شامل بیمارانی است که بطور طبیعی دارای لب های بزرگ یا نامتقارن میباشند. عمل زیبایی لب همچنین در بیمارانی که از نتایج تزریق ژل و چربی به لب خود ناراضی هستند نیز قابل انجام است. علاوه بر این، بیمار باید در وضعیت سلامتی خوبی قرار داشته باشد و به مدت یک ماه قبل و بعد از عمل نیز سیگار نکشد.

فرایند روش کوچک کردن لب
جراحی کوچک کردن لب

برای اکثر بیماران، روش کوچک کردن لب تحت بی حسی موضعی و بصورت سرپایی انجام می گیرد. در صورتی که چندین عمل همزمان انجام بگیرد یا بیمار ترجیح دهد در حین عمل هوشیار نباشد، ممکن است بیهوشی عمومی انجام شود. در طول درمان، جراح پلاستیک یک برش افقی در داخل لب ایجاد می کند. سپس چربی و بافت اضافه پیش از بخیه زدن، برداشته می شود. روش کوچک کردن لب را میتوان به منظور بهبود ظاهر و توازن خصوصیات چهره، هم در لب بالا و هم در لب پایین انجام داد.

تخلیه ژل لب
برداشتن سیلیکون های تزریق شده نیز مانند جراحی کوچک کردن لب می باشد با این تفاوت که سیلیکون های آزاد و بافت اسکار نیز ممکن است در طول عمل برداشته شوند. محل برش با بخیه های موقت بسته می شود تا نتیجه ی عمل مورد ارزیابی قرار بگیرد و در صورت لزوم بافت بیشتری برداشته شود. پس از اینکه ظاهر رضایت بخش حاصل شد، برش های ایجاد شده بطور کامل بخیه زده می شوند.
بهبودی پس از عمل کوچک کردن لب
با اینکه برخی عوارض جانبی پس از جراحی کوچک کردن لب در بیماران ملاحظه می شود، اما معمولاً در مقایسه با روش های تهاجمی تر مانند لیفت صورت یا جراحی پلک، بسیار جزئی هستند. در روزهای پس از جراحی، بیمار باید داروهای ضد درد مصرف کند و برای کم کردن درد و تورم باید بر روی لب ها کیسه ی یخ قرار دهد. در بسیاری از موارد از بخیه های قابل جذب استفاده میشود تا نیازی به برداشتن بخیه در یک جلسه ی دیگر نباشد. بعد از جراحی، لب ها به علت ورم بزرگ تر به نظر می رسند که این تورم پس از چند هفته بطور کامل برطرف می شود. بیماران معمولاً می توانند در کمتر از یک هفته به کار خود بازگردند. بهترین نتایج این عمل نیز پس از حدود دو تا سه ماه قابل مشاهده خواهند بود.

هزینه ی عمل کوچک کردن لب
هزینه ی جراحی کوچک کردن یا تخلیه ژل لب بسته به اینکه کدام لب تحت درمان قرار بگیرد و نیز گستردگی درمان و هزینه ی جراح متغیر است.

خطرات جراحی کوچک کردن لب
هر بیماری که تحت جراحی قرار می گیرد باید بداند که همواره خطرات و عوارض جانبی مرتبط با آن نیز وجود دارد. عوارض حانبی جراحی شامل درد، تورم، کبودی و قرمزی در ناحیه ی تحت درمان میباشد؛ که این عوارض معمولاً پس از چند روز برطرف می شوند. خطرات جدی تر ناشی از جراحی کوچک کردن لب عبارتند از عفونت و یا واکنش آلرژیک به ماده ی بی حس کننده ای که در طول جراحی مورد استفاده قرار است.

سوالات رایج درباره جراحی کاهش اندازه لب
مدت زمان جراحی کوچک کردن لب چقدر است؟

این عمل که تحت بی حسی موضعی یا آرام بخش قابل انجام است، معمولاً ۶۰ دقیقه بطول می انجامد و پس از دو هفته نیز بهبودی حاصل می شود.
آیا بعد از عمل جای زخم وجود دارد؟
در روشی که متخصصین ما از آن بهره می برند، از آنجایی که برش ها در قسمت داخلی لب ایجاد می شوند، پس از جراحی هیچ گونه جای زخمی قابل مشاهده نمی باشد.
آیا لب های ناموزون را نیز می توان اصلاح کرد؟
جراحی کوچک کردن لب بر اساس نیازهای مشخص و منحصر بفرد بیمار تطبیق پیدا می کند. در همه ی افراد ممکن است مقداری عدم تقارن وجود داشته باشد که با این روش قابل اصلاح است.
لب ها تا چه حدی باید کوچک شوند؟
در این عمل، اندازه ی لبها کاهش پیدا می کند که می تواند بر روی لب بالا یا پایین و یا هر دو لب انجام شود. با این حال ملاحظاتی برای جراحی لب وجود دارد:
-جراحی لب علاوه بر تکنیک جراحی، مرتبط با هنر و زیباشناسی می باشد. اندازه گیری دقیق و مشخصی برای لب ها وجود ندارد و بطور کلی لب ها باید با خصوصیات چهره ی فرد از جمله بینی، چانه و خط فک متناسب باشند.
-نژاد عامل مهمی است که باید در نظر گرفته شود و هر گونه کاهش اندازه ی لب باید متناسب با خصوصیات نژادی و چهره ی شخص مورد نظر باشد.
-پنهان کردن جای زخم ها در جراحی زیبایی لب باید طوری باشد که پس از جراحی قابل مشاهده نباشند.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، ساختمان ژیوار طبقه دوم
تلفن : 31312355 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :