دکتر مسعود جعفری پور

فلوشیپ فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت


عمل جراحی بینی آقایان

برخی ویژگیهای خاص بینی مانند قوز،شکستگی و بینی نوک تیزهم برای جنس مرد و هم زن نامطلوب به نظر میرسد. اگر بینی شما خارج از تناسب با ویژگیهای دیگر شماست و یا به طور منفی روی مشخصات چهره شما اثر میگذارد، مهم نیست که شما مرد یا زن هستید. عمل جراحی زیبایی بینی میتواند به شما کمک کند مشکلات بینی خود را حل کنید. اگرچه اکثر بیماران جراحی صورت و جراحی زیبایی بینی، زنان هستند، اما مردان نیز به این عمل تمایل نشان میدهند. در اینجا میتوانید اطلاعات بیشتری در مورد روش جراحی بینی آقایانبه دست آوردید تا ببینید آیا برای شما مناسب است یا خیر.

اگر شما یک مرد هستید که دچار ضربه به بینی خود شدهاید، در نفس کشیدن از طریق بینی مشکل دارید و یا فقط از ظاهر بینی خود ناراضی هستید، اکنون زمان آن است که جراحی بینی مردان را مد نظر قرار دهید. بسیاری از مردان نگران هستند که یک عمل بینی ممکن است ظاهر آنها را زنانه کند، ولیمتخصص جراحی زیبایی سرو گردن ظاهر تشریحی و زیبایی بینی مردانه را میداند، او از اجزایی که باعث ایجاد صورت قوی و با اعتماد به نفس میشود آگاه است. بنابراین میتوانید مطمئن تحت عمل جراحی قرار گیرید. صرف نظر از دلیلتان، شما میتوانید یک بینی صاف و خوشفرم داشته باشید.برای طرح سوالات خود و دریافت مشاوره یا جهت تعیین وقت ملاقات از متخصص مربوطه میتوانید با شماره 03136266851تماس حاصل نمایید.

چرا مردان به دنبال جراحی زیبایی بینی هستند؟

دلایل متعددی وجود دارد که مردان خواستار انجام عمل زیبایی بینی میباشند. از جمله:

بهبود ظاهر: ممکن است پزشک شدیدا جراحی زیبایی بینی را برای کسانی که بهبود ظاهر کلی چهره خود را میخواهند توصیه کند. برخی از مردان ممکن است از بینی بزرگ، کوچک و یا بدشکل خود ناراضی باشند؛ بنابراین، احتمالا به دنبال جراحی زیبایی بینی برای افزایش تعادل مطلوب صورت خود هستند. مردانی که نقصهای غیرطبیعی از جراحت گرفته یا نقص تولد دارند نیز ممکن است به شدت علاقه مند به جراحی زیبایی بینی باشند. اکثر جراحیهای زیبایی بینی تنها شامل تغییرات میکرو- میلمتری هستند، اما نتایج میتواند به طور قابل توجهی ظاهر یک مرد را تغییر دهد.

بهبود عملکرد: جراحی زیبایی بینی برای کسانی که تجربه ناهنجاری در بینی، مانند مشکلات تنفسی شدید، سرگیجه و یا آلرژی دارند نیز مفید است.

بهبود اعتماد به نفس: یکی از انگیزههای اصلی انجام جراحی زیبایی بینی افزایش اعتماد به نفس کلی است. در طول سالها، عمل جراحی بینی نشان داده است که به افزایش اعتماد به نفس در میان مردان در ملاقاتها و کار منجر میشود. پس از متوجه شدن اثرات مثبت عمل جراحی زیبایی از خانواده و دوستان نزدیک، بسیاری از مردان تصمیم به انجام جراحی زیبایی بینی میگیرند.

تفاوت عمل زیبایی بینی در مردان و زنان

چند تفاوت مهم بین جنسیتها در مورد عمل جراحی بینی وجود دارد:

اول، پوست بینی یک مرد ضخیمتر از یک زن است و به طور بالقوه مشاهده تغییرات ساختاری زیرغضروف و استخوان را مشکل می کند. ضخامت پوست ممکن است روی انتخاب بین جراحی زیبایی بینی باز و بسته تاثیر بگذارد.

دوم، مردان به داشتن آسیب بینی ناشی از ورزش، دعوا، و یا حوادث محتملترند و بنابراین بیشتر احتمال دارد که دچار انحراف بینی و یا دیگر مشکلات ساختاری باشند که باید به آنها رسیدگی شود. در نهایت، تفاوتهای مهمی در نتایج زیبایی مطلوب رینوپلاستی یا جراحی بینی وجود دارد. در حالی که زنان و مردان هردو تمایل به داشتن بینی صافتر دارند، مردان معمولا یک بینی کوچکترو ظریفتر نمیخواهند. بنابراین جراحی زیبایی بینی در مردان به حفظ ظاهر مردانه محدود میشود.

یکی از نکات مهم بهبود بینی یک مرد بدون زنانه کردن آن، توجه نزدیک به زاویه تشکیل شده توسط بینی و لب فوقانی است. برای یک مرد، بهترین زاویه به طور کلی حدود 90 درجه است- زاویه نسبتا تیزتری نسبت به حالتی که برای اکثر زنان مناسب است. تناسبها نیز بسیار مهم هستند. بینی شما نیاز به تطابق در چهره و داشتن تعادل هماهنگ با ویژگیهای دیگرتان دارد.

بهترین متقاضی برای جراحی بینیآقایان

بهترین کاندید برای عمل جراحی زیبایی بینی کسانی هستند که درسلامت عمومی خوب، و دارای انتظارات واقع بینانه هستند. شما یک متقاضی بسیار عالی خواهید بود اگر تحقیقات خود را انجام دادهاید، مشاوره خود را داشتهاید، و سه مورد زیر در شما وجود دارد:

انگیزه بالایی برای ایجاد تغییر دارید.

توانایی وقفهای در مسئولیتهای روزانه خود (کار، خانواده، مدرسه و غیره) به منظور انجام این عمل دارید.

توانائی مالی برای اینکه عمل جراحی زیبایی به نتیجه برسد را دارید.

فرآیند عمل زیبایی بینی

دو روند قراردادی جراحی زیبایی بینی شامل تکنیک باز و بسته میباشد.

جراحی زیبایی باز بینی

در روش جراحی باز، جراح یک برش به شکل یک V معکوس در امتداد ستون وسط بینی بیمار، در منطقهای که دو سوراخ بینی جدا میشوند ایجاد میکند. چندین برش دیگر نیز در داخل سوراخهای بینی وجود دارد. پس از ایجاد برشها، پوست بالا برده میشود و غضروف، استخوان و بافت زیرین ساختاردهی و تغییر شکل مییابد تا به ایجاد نتیجه مورد نظر منجر شود. ایمپلنت، گرافت، و یا غضروف ممکن است برای ایجاد بافت و رسیدن به شکل بینی دلخواه مورد استفاده قرار گیرد. پس از آن پوست دوباره روی ناحیه به تازگی شکل گرفته کشیده میشود و با بخیه بسیار خوب ایمن میگردد. آتل بینی برای محافظت از بینی تازه شکل گرفته در طول بهبودی قرار داده میشود.

جراحی زیبایی بستهبینی

رینوپلاستی بسته به همان شیوه جراحی زیبایی باز بینی انجام میشود، با این تفاوت که هیچ برشی در خارج از بینی ایجاد نمیشود. همه برشها در داخل بینی ایجاد میگردد، که بدان معنی است که هیچ جای زخم قابل مشاهده وجود ندارد. بسته به وسعت جراحی زیبایی بینی و نتایج مورد نظر، جراح نوع روشی که بهترین تناسب با نیازهای هر فرد را دارد تعیین خواهد کرد.

جراحی زیبایی بینی میتواند 1-2 ساعت طول بکشد. بسته به گستردگی فرآیند عمل جراحی، بیهوشی عمومی یا بیحسی موضعی با آرام بخش استفاده میشود. هنگامی که عمل جراحی به اتمام رسید، آتلی برای نگه داشتن بینی در شکل مناسب در طول بهبودی قرار داده میشود. بستههای جاذب نرم برای ایجاد ثبات بینی و کاهش خونریزی بعد از عمل داخل بینی استفاده میشود. پس از حدود یک هفته، آتل و بانداژ برداشته میشود.

پس از جراحی

همیشه یک دوره کوتاه حداقل تورم و گاهی کبودی پس از عمل جراحی زیبایی بینی وجود خواهد داشت. شما باید با دقت تمام دستورالعملهای ارائه شده توسط پزشک را برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن دنبال کنید. داروی مسکن خفیف، آنتی بیوتیک، و دارو به منظور کاهش تورم، همه بلافاصله بعد از عمل جراحی آغاز میشوند.

پس از جراحی، صورت پف میکند و کبودی واضحی در اطراف بینی و چشم ها وجود دارد. معمولا 10-14 روز طول میکشد تا این تورم و کبودی فروکش کند. در طول بهبودی، بیماران باید از هر گونه فعالیت شدید یا ورزش برای بهبود مناسب اجتناب کنند. داروهای ضد درد ممکن است به منظور کاهش هر گونه ناراحتی بعد از عمل جراحی تجویز شود.

هزینه

ارائه یک قیمت دقیق برای جراحی بینی مردان، بهتر است یک وقت مشاوره تنظیم کنید که به پزشک اجازه خواهد داد به درستی هزینهها را تعیین کند.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه 4 ، واحد19
تلفن : 36266851 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیفت بازولیفتینگ(لیفت) صورت یا کشمراقبت های پس از عمل جرمراقبت های بعد از عمل بینپیشگیری از تو دماغی شدن صتخلیه ژل لب از بین بردن تجوش زدن صورت بعد از عمل برفع و از بین بردن غبغب با رژیم غذایی بعد از عمل بینسالک چیست ؟ درمان اسکار وعمل جراحی پلاستیک پیشانیصفحه اصلیبیوگرافیجراحی بینیمراحل عمل زیبایی بینیعمل بینی در اصفهانفیلم های جراحیگالری عکسجراحی زیبایی گوشسوالات پزشکیجراحی پلکمقالات جدیدتزریق ژل و بوتاکس و چربیپروتز گونه و چانهلیزرشکاف لب و کام مادرزادیسایتهای دیگرارتباط با ما