منو اصفهان ، خیابان توحید جنوبی ، مجتمع ژیوار ، طبقه دوم - تلفن : 31312355

مشاوره عمل جراحی بینی

یک عمل جراحی رینوپلاستییا عمل جراحی بینی موفق با مشاورهای بزرگ آغاز میشود، جایی که بیمار و متخصص جراح بینی با یکدیگر در خصوص روند جراحی و هر یک از جزییات آن با یکدیگر صحبت میکنند. بار بخشی از موفقیت مربوط به این اولین ملاقات با متخصص جراح بینی مستقیماً روی شانههای شماست. اختصاص زمانی مناسب برای انجام مشاوره رینوپلاستی، شروع انتخاب و تصمیم گیری شما برای رسیدن به ظاهری جدید است. در جلسه ملاقات و مشاوره، با اطلاعاتی بیشتر آشنا میشوید.

دکتر جعفری پور جراح زیبایی بینی با سالها تجربه در خصوص انواع روشهای جراحی بینی، طی جلسه مشاوره به شما کمک خواهد کرد که در مورد مشکلات احتمالی ظاهر خود مطلع شده و پس از آشنایی با اهداف شما از انجام این عمل، توصیههای لازم و روش جراحی مؤثر را برای شما توضیح خواهند داد. شما میتوانید از روشهای مختلف از دکتر جعفری پور مشاوره دریافت کنید. با مراجعه حضوری به مطب، ایشان میتوانند با بررسی کامل وضعیت شما، اطلاعات کاملتری در مورد جراحی بینی در اختیار شما قرار دهند. برای رزو نوبت با شماره تلفن 03136266851 تماس حاصل فرمایید.

آگاهی از سوابق پزشکی

هر متخصص جراح باید از تاریخچه پزشکی و سایر اطلاعات مربوط به سلامتی بیمار خود مطلع شود تا بتواند بهترین و موثرترین تجربه جراحی را برای شما فراهم کند. برای پاسخ دادن به سؤالات دشوار در مورد گذشته خود نگران نباشید، زیرا پاسخهای شما تا حد زیادی میتوانند بر عمل جراحی بینی شما تأثیر بگذارند. برای پاسخ دادن به سؤالات در خصوص موضوعات زیر آمادگی لازم را داشته باشید:

هر گونه شرایط پزشکی کنونی و قبلی

آلرژیهایی که نسبت به داروهای مختلف دارید.

درمانهای پزشکی قبلی

کارهای دندانپزشکی اخیر

داروهایی که مصرف میکنید.

هر نوع ویتامین و مکملهای گیاهی که مصرف میکنید.

استفاده از تنباکو و مواد مخدر دیگر

سابقه جراحیهای قبلی، حتی جراحیهای جزئی

هر واکنشی که ممکن است نسبت به بیهوشی داشته باشید.

هر نوع صدمه به بینی

مشکلات تنفسی یا سینوسی که تا به حال داشتهاید.

ممکن است به نظر برسد که متخصص جراح با پرسیدن سؤالات بسیار زیاد قصد کنجکاوی در گذشته شما را دارد، اما در واقع، او فقط نیاز به بررسی دورهٔ کامل سابقه پزشکی بیمار خود برای تعیین سلامت عمومی و توانایی شما جهت مدیریت عمل جراحی بینی را دارد. حتی کوچکترین جزئیات نیز ممکن است مفید باشند، به ویژه هنگامی که درباره مصدومیتهای گذشته بینی یا هر گونه مشکلی که در خصوص بینی خود داشتهاید، صحبت میکنید. هنگامی که ارزیابی پزشکی به پایان رسید، متخصص جراح میتواند بهترین روش برای درمان مشکلات مربوط به بینی را به بیمار خود توصیه کند.

در خصوص نتایجی که میخواهید، آگاه باشید

به عنوان یک بیمار آیندهنگر، شما نمیتوانید به ملاقات متخصص جراح بینی بروید و تنها دلیلتان برای انجام عمل جراحی بینی این باشد که از ظاهر آن خوشتان نمیآید. متخصص جراح میخواهد بداند که چه چیزی را در مورد بینی خود دوست ندارید و چگونه میخواهید آن را تغییر دهید. به خصوص اگر عمل جراحی بینی شما به دلایل زیبایی انجام شود، ضروری است که بتوانید نتایجی را که به آنها امیدوار هستید، مشاهده کنید. مشاوره مناسب اولین قدم به سوی انجام یک عمل جراحی بینی موفق است.

افکارتان در مورد بینی خود را آشکارا و صادقانه خود به اشتراک بگذارید، اما به آن چه متخصص جراحی به شما میگوید نیز گوش فرا دهید. پس از این که متخصص جراح به طور کامل بینی شما را معاینه کرد، میتواند به شما بگوید که کدام یک از خصوصیات و ویژگیهای شما به راحتی میتواند تغییر پیدا کند یا کاهش یابد. متخصص جراح نیز ایده خوبی از نسبت صورت و اندازه ساختار بینی شما به منظور بازگرداندن تعادل به ظاهری مناسب به دست خواهد آورد. با این معاینه و نتایج دلخواهی که در ذهن دارید، متخصص جراح قادر به ایجاد یک برنامه جراحی برای رسیدن به مدلی از بینی خواهد بود که دلخواه شما است و در عین حال با دیگر ویژگیهای صورت شما مطابقت دارد.

سؤالات خود را بپرسید

به یاد داشته باشید که زمان مشاوره شما فرصتی است برای پاسخ دادن به سوالاتی که ممکن است در مورد روش، نتایج، دورهٔ بهبودی و یا هر چیز دیگری داشته باشید. متخصص جراح انتظار دارد که شما سوالاتی داشته باشید و به شما فرصتی داده خواهد شد تا آنها را در طول مشاوره خود بپرسید. پیش از آن، لیستی از سؤالات خود را تهیه کنید تا آنها را فراموش نکنید. شما همچنین در طی مشاوره باید در خصوص تحصیلات، تجربه کاری و زمینهٔ تخصص پزشک خود اطلاعاتی را کسب کنید. سعی کنید از سؤالات متداول اما مستقیم برای شروع گفتگو با متخصص جراح خود شروع کنید.

در پایان مشاوره، اگر احساس میکنید که عمل جراحی زیبایی بینی و متخصص جراح با انتظارات و اهداف شما مطابق دارند، زمان آن است که برای عمل جراحی برنامه ریزی کنید. با متخصص جراح خود در خصوص زمان عمل جراحی صحبت کنید و زمانی را انتخاب کنید که به شما اجازهٔ سپری کردن حداکثر مدت دوره بهبودی را دهد. شما همچنین میتوانید اطلاعاتی در مورد چگونگی آماده شدن برای عمل جراحی بینی، کاهش عوارض بعد از عمل و چگونگی دستیابی به بهبود سریعتر و آرامتر را کسب نمایید. با کمک متخصص جراح، برنامه ریزی برای انجام یک عمل جراحی مناسب برای دستیابی به اهداف مورد نظر شما، نه تنها امکان پذیر، بلکه آسان است.

فردی را همراه داشته باشید

همیشه بهتر است که در طول مشاوره شما، یک دوست یا اعضای خانواده همراهتان باشد. هیچ کس نمیتواند همه مواردی را که در این مشورت مورد بحث قرار گرفتهاند به خاطر بسپارد، اما داشتن شخص دیگری به صورت همراه میتواند به شما در پرسیدن سؤالات در طول مشاوره و بحثهای مربوط به پس از آن کمک نماید.

دیدگاههای مالی

صحبت کردن در خصوص مواردی فراتر از تنها هزینه عمل جراحی با متخصص جراح نکته مهمی است. در صورت لزوم امکان داشتن گزینههای تأمین مالی را مورد بحث قرار دهید و تمام اطلاعات مورد نیاز را برای تعیین این که آیا میتوانید هزینهها را بپردازید، کسب نمایید. متخصصین عمل جراحی بینی که دارای تجربه و مهارت زیادی هستند، ارزان نیستند. به طور کلی، شما برای تجربه و مهارت متخصص جراح خود هزینههایی را پرداخت میکنید.

در خصوص متخصص جراح خود تحقیق کنید

ممکن شما بخواهید با چندین متخصص جراح دیدار کنید، اما در هر حال تحقیقات خود را انجام دهید و در زمان و پول خود را صرفه جویی کنید. قبل از انجام مشاوره، به مدرک تحصیلی متخصص جراح، تصاویر قبل و بعد از عملهای جراحی و سیاستها و روشهای عمل جراحی او دقت کنید. شما همچنین میتوانید در طول مشاوره خود سؤالهایی در خصوص زمینه کاری، مدارک تحصیلی، ایمنی عمل جراحی بینی و موارد دیگر بپرسید. علاوه بر این، اطلاعات مربوط به متخصص جراح را در سایتهای معتبر بررسی و مطالعه نمایید.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، ساختمان ژیوار طبقه دوم
تلفن : 31312355 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :