دکتر مسعود جعفری پور

فلوشیپ فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت


عمل جراحی بینی مدل عروسکی و فانتزی (عکس، هزینه و عوارض)

لازم به ذکر نیست که از میان اجزاء چهره، بینی نقش بسیار قابل توجهی دارد. حضور بینی در مرکز صورت ، باعث افزایش توجه به آن میشود. داشتن یک بینی بزرگ که با دیگر اجزا صورت تقارن ندارد، باعث احساسی ناخوشایند از بدن خود میشود و گاهی به شدت اعتماد به نفس شخص را کاهش میدهد. بینی عروسکی یا فانتزی یکی از تاثیرگذارترین و جذابترین نوع بینی است که بسیاری از افراد به داشتن آن تمایل دارند.

متخصصان جراحیزیبایی سر و گردن بر این باورند که جراحی زیبایی بینی عروسکی یا فانتزی علاوه بر این که باعث برهم زدن ساختار طبیعی بینی میشود، در بیشتر موارد عملکرد اصلی بینی یعنی تنفس فرد را نیز دچار مشکل میکند. اما تا جایی که جراحی بینی عروسکی اختلالی در عملکرد تنفسی فرد ایجاد نکند، این عمل انجام میشود. برای دریافت مشاوره درباره جراحی بینی عروسکی یا رزرو نوبت میتوانید با شماره 03136266851 تماس حاصل نمایید.

ببنی عروسکی


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه 4 ، واحد19
تلفن : 36266851 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیفت بازولیفتینگ(لیفت) صورت یا کشمراقبت های پس از عمل جرمراقبت های بعد از عمل بینپیشگیری از تو دماغی شدن صتخلیه ژل لب از بین بردن تجوش زدن صورت بعد از عمل برفع و از بین بردن غبغب با رژیم غذایی بعد از عمل بینسالک چیست ؟ درمان اسکار وعمل جراحی پلاستیک پیشانیصفحه اصلیبیوگرافیجراحی بینیمراحل عمل زیبایی بینیعمل بینی در اصفهانفیلم های جراحیگالری عکسجراحی زیبایی گوشسوالات پزشکیجراحی پلکمقالات جدیدتزریق ژل و بوتاکس و چربیپروتز گونه و چانهلیزرشکاف لب و کام مادرزادیسایتهای دیگرارتباط با ما