دکتر مسعود جعفری پور

فلوشیپ فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت


چروک صورت

چروک صورت معمولا در اثر افزایش سن و در اثر حرکات مکرر صورت از جمله خنده ، بالا بردن ابروها، محکم بستن چشم ها و اخم کردن ایجاد می شود .
بسیاری از این چروک ها در سن زیر 30 سال نیاز به هیچ گونه اقدامی ندارد و بین 30 تا 40 سال جهت چروک اطراف چشم وپیشانی آمپول بوتاکس موثر است. جهت چروک های خط خنده و جاهای دیگر صورت تزریق ژل ویا چربی به خوبی اثر می کند.در سن بالای 40 سال معمولا اضافه بر موارد گفته شده در بالا جراحی های لیفتینگ ( کشیدن پوست صورت) جهت از بین بردن خط خنده ، چروک اطراف چشم و پیشانی بسیار موثر می باشد.
البته لازم به ذکر است از بین بردن چروک صورت تنها با یک روش امکان پذیر نیست و نیاز به درمان های کمکی مثل لیزر پیلینگ _ ژل _ بوتاکس _ چربی _ سابسیژن جهت اصلاح این موارد می باشد.
با تشکر دکتر جعفری پور
www.drjafaripour.com


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه 4 ، واحد19
تلفن : 36266851 - 031
لیفتینگ(لیفت) صورت یا کشرفع و از بین بردن غبغب با سالک چیست ؟ درمان اسکار وعمل جراحی پلاستیک پیشانیصفحه اصلیبیوگرافیجراحی بینیمراحل عمل زیبایی بینیعمل بینی در اصفهانفیلم های جراحیگالری عکسجراحی زیبایی گوشسوالات پزشکیجراحی پلکمقالات جدیدتزریق ژل و بوتاکس و چربیپروتز گونه و چانهلیزرشکاف لب و کام مادرزادیسایتهای دیگرارتباط با ما