دکتر مسعود جعفری پور

فلوشیپ فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت


چروک صورت

چروک صورت معمولا در اثر افزایش سن و در اثر حرکات مکرر صورت از جمله خنده ، بالا بردن ابروها، محکم بستن چشم ها و اخم کردن ایجاد می شود .
بسیاری از این چروک ها در سن زیر 30 سال نیاز به هیچ گونه اقدامی ندارد و بین 30 تا 40 سال جهت چروک اطراف چشم وپیشانی آمپول بوتاکس موثر است. جهت چروک های خط خنده و جاهای دیگر صورت تزریق ژل ویا چربی به خوبی اثر می کند.در سن بالای 40 سال معمولا اضافه بر موارد گفته شده در بالا جراحی های لیفتینگ ( کشیدن پوست صورت) جهت از بین بردن خط خنده ، چروک اطراف چشم و پیشانی بسیار موثر می باشد.
البته لازم به ذکر است از بین بردن چروک صورت تنها با یک روش امکان پذیر نیست و نیاز به درمان های کمکی مثل لیزر پیلینگ _ ژل _ بوتاکس _ چربی _ سابسیژن جهت اصلاح این موارد می باشد.
با تشکر دکتر جعفری پور
www.drjafaripour.com


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه 4 ، واحد19
تلفن : 36266851 - 031
لیفت بازولیفتینگ(لیفت) صورت یا کشمراقبت های پس از عمل جرمراقبت های بعد از عمل بینپیشگیری از تو دماغی شدن صتخلیه ژل لب از بین بردن تجوش زدن صورت بعد از عمل برفع و از بین بردن غبغب با رژیم غذایی بعد از عمل بینسالک چیست ؟ درمان اسکار وعمل جراحی پلاستیک پیشانیصفحه اصلیبیوگرافیجراحی بینیمراحل عمل زیبایی بینیعمل بینی در اصفهانفیلم های جراحیگالری عکسجراحی زیبایی گوشسوالات پزشکیجراحی پلکمقالات جدیدتزریق ژل و بوتاکس و چربیپروتز گونه و چانهلیزرشکاف لب و کام مادرزادیسایتهای دیگرارتباط با ما