دکتر مسعود جعفری پور

فلوشیپ فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت


جای سالک و آبله مرغان

جای سالک که در اثر پشه لشمانیوز ایجاد می شود و جای آبله مرغان در صورت بسیار ناخوشایند است. جهت اصلاح جای آبله مرغان معمولاً بهترین روش ابتدا سابسیژن و سپس لیزر فرکسل می باشد.
در این روش ابتدا با سوزنهای مخصوصی به نام نوکُر از زیر، جای آبله مرغان از بافت زیری جدا می شود و لذا گودی جای آبله بهتر می شود و سپس روی آن لیزر انجام می شود .البته معمولا این عمل احتیاج به چند مرحله تکرار دارد.
جهت درمان جای سالک اگر جای سالک روی گونه می باشد ابتدا باید جای سالک به روش درکیسه کوچک شود وسپس خود جای سالک برداشته شود.در جاهای دیگر صورت معمولا روش جراحی سریال اکسیژن (برداشتن چندمرحله ای) می باشد که در این روش معمولاً در هر مرحله حدود 1 سانتی متر از جای سالک برداشته می شود و در آخرین مرحله می توان جهت اصلاح جای زخم از لیزر فرکسل استفاده کرد.


با تشکر دکتر جعفری پور
www.drjafaripour.com


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه 4 ، واحد19
تلفن : 36266851 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیفت بازولیفتینگ(لیفت) صورت یا کشمراقبت های پس از عمل جرمراقبت های بعد از عمل بینپیشگیری از تو دماغی شدن صتخلیه ژل لب از بین بردن تجوش زدن صورت بعد از عمل برفع و از بین بردن غبغب با رژیم غذایی بعد از عمل بینسالک چیست ؟ درمان اسکار وعمل جراحی پلاستیک پیشانیصفحه اصلیبیوگرافیجراحی بینیمراحل عمل زیبایی بینیعمل بینی در اصفهانفیلم های جراحیگالری عکسجراحی زیبایی گوشسوالات پزشکیجراحی پلکمقالات جدیدتزریق ژل و بوتاکس و چربیپروتز گونه و چانهلیزرشکاف لب و کام مادرزادیسایتهای دیگرارتباط با ما