دکتر مسعود جعفری پور

فلوشیپ فوق تخصص جراحی پلاستیک صورت


شل بودن پوست صورت

شل بودن پوست صورت از جمله مواردی است که باعث نگرانی خانمها در سن میانسالی می شود.از جمله علائم آن، شل بودن پوست صورت ، کش آمدن بیش از حد پوست ، افتادگی ناحیه غبغب وگردن وگونه ها می باشد.
اگر این شلی مختصر باشد وسن بیمار پایین باشد تنها توصیه ما استفاده از کرم های سفت کننده ویا آرایش پوست با گریم مخصوص جهت مهمانی ها می باشد. در بعضی از مواقع استفاده از دستگاه رادیوفرکانسی ( آر-اف) جهت سفت کردن پوست صورت موثر است اما تاثیر کامل آن هنوز به اثبات نرسیده است. در مواقعی که شلی پوست بیش از حد باشد وباعث چروک صورت وافتادگی شدید گونه ها ، چانه وگردن شده باشد بهترین درمان کشیدن پوست صورت (لیفتینگ) می باشد که در قسمت صورت کاملا توضیح داده شده است. ( مراجعه به قسمت صورت)

با تشکر دکتر جعفری پور
www.drjafaripour.com


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، مجتمع ماکان 3 ، طبقه 4 ، واحد19
تلفن : 36266851 - 031

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
لیفت بازولیفتینگ(لیفت) صورت یا کشمراقبت های پس از عمل جرمراقبت های بعد از عمل بینپیشگیری از تو دماغی شدن صتخلیه ژل لب از بین بردن تجوش زدن صورت بعد از عمل برفع و از بین بردن غبغب با رژیم غذایی بعد از عمل بینسالک چیست ؟ درمان اسکار وعمل جراحی پلاستیک پیشانیصفحه اصلیبیوگرافیجراحی بینیمراحل عمل زیبایی بینیعمل بینی در اصفهانفیلم های جراحیگالری عکسجراحی زیبایی گوشسوالات پزشکیجراحی پلکمقالات جدیدتزریق ژل و بوتاکس و چربیپروتز گونه و چانهلیزرشکاف لب و کام مادرزادیسایتهای دیگرتماس با ما