منو اصفهان ، خیابان توحید جنوبی ، مجتمع ژیوار ، طبقه دوم - تلفن : 31312355

تاثیر دستگاههای کوچک کننده ی بینی بر روی فرم آن

تاثیر دستگاههای کوچک کننده ی بینی بر روی فرم آن

سوالی که ذهن اکثر افراد را برای عمل جراحی مشغول نموده است این است که آیا دستگاهها و کرم های کوچک کننده تاثیری روی فرم و اندازه ی بینی دارند یا خیر؟

به تازگی تبلیغات گسترده ای در زمینه کوچک کردن بینی بدون نیاز به جراحی دیده می شود و متاسفانه افراد زیادی با اطلاعات بسیار کم و برای صرف کردن هزینه های پایین و حتی ترس از عمل جراحی بینی به سمت این تبلیغات کشیده می شوند و هیچ نتیجه ی رضایت بخشی نمی گیرند و در مواقعی نیز کاملا به ضررشان می باشد.

در اینجا سعی می شود که به این سوال پاسخ منطقی داده شود. بینی هر انسان از استخوان، گوشت و غضروف ساخته شده است و هر شخص فرم بینی خاص و مرتبط به خودش را دارد . دستگاههای کوچک کننده و همچنین کرم های تبلیغاتی به هیچ عنوان تا کنون نتوانسته اند در فرم بینی شخص تاثیری داشته باشند . بهتر است کمی به این نکته توجه کنید که وقتی عمل جراحی، تیغ و سوهان عمل در بعضی موارد به خصوص بینی های گوشتی تاثیر به سزایی ندارد چگونه انتظار می رود که دستگاههای گرمایشی و کرم ها بتوانند فرم بینی بیماران را به فرم دلخواه برسانند.

تنها راه حل برای بینی نامطلوب فقط جراحی های زیبایی می باشد که با برش و جالت دادن می توان تا حدودی رضایت بیمار را بدست آورد.

از نظر اینجانب و حتی بیشتر پزشکان جراح پلاستیک بهترین راه حل برای داشتن بینی کوچک و مطلوب جراحی زیبایی می باشد که با ابز کردن بینی پزشک می تواند به راحتی با وسایل مخصوص و تجربه ی لازم، بینی بیمار را به فرم دلخواه در آورد.در کل بهتر است گفته شود دستگاهها و کرم های کوچک کننده بینی هیچگونه تاییدیه ای از طرف پزشکان زیبایی ندارد و تصمیم با خود بیمار است که استفاده کند یا خیر.

دکتر مسعود جعفری پور

فلوی فوق تخصص جراحی زیبایی صورت و بینی


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، ساختمان ژیوار طبقه دوم
تلفن : 31312355 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :