منو اصفهان ، خیابان توحید جنوبی ، مجتمع ژیوار ، طبقه دوم - تلفن : 31312355

درمان، از بین بردن و رفع خط خنده و لبخند

چهره نخستين عضو از بدن ما است كه توجه افراد را به خود جلب مي كند و بيشترين ماندگاري را در ذهن آنها دارد. ازاینرو، مواجهه با نشانه های پيري در هنگام نگاه كردن در آينه بسيار ناخوشايند است. مشاهده خطوط و چین و چروکهای بین بینی و دهان، یا افتادگی پوست اطراف چشم ها یا امتداد خط فك می تواند نگران كننده باشد و ظاهر ما را پيرتر از آنچه كه هست، نشان مي دهد.

ما كاملاً واقف هستيم كه سازگاري با تغييرات ایجادشده در چهره به واسطه افزايش سن می تواند بسيار دشوار باشد و به همين دليل، مؤثرترین درمان ها برای بهبود ظاهر چین و چروکها و خطوط اطراف دهان را ارائه می دهیم. تمامي درمان هاي ارائه شده توسط ما می تواند به منظور بهبود خطوط عميق و يا رفع كامل آنها به كار گرفته شود، بسته به اينكه تا چه اندازه خواستار طبيعي بودن نتايج حاصل باشيد. از طريق شماره تماس 03136266851 می توانید با تيم پزشكي متخصص ما در ارتباط باشيد و در مورد تزریقات زیبایی ازجمله تزریق ژل برای رفع خطوط و چین و چروک ها و درمان هاي غیرتهاجمی مانند ميكرودرم ابريژن، لایه برداری پوست و جوانسازی لیزر با آنها گفتگو كنيد.

جهت رزرو نوبت براي بررسی پوست صورت خود همين امروز با ما تماس بگيريد. ما تنوعي از درمان هاي غیر جراحی و داراي حداقل تهاجم را گرد هم آورده و براي دستيابي به پوستي جوان تر به شما كمك می کنیم.

علل ايجاد خط لبخند چيست؟

شكل گيري خطوط اطراف دهان یک بخش طبیعی از روند پیری است و از آنجايي كه ما هنگام صحبت كردن و ايجاد حركات صورت به طور مكرر از عضلات اطراف دهان و ناحيه چشم استفاده مي كنيم، اين نواحي به طور خاص در معرض پيري قرار دارند. فقدان كلاژن موجب خستگي عضلات شده و پوست خاصيت ارتجاعي خود را از دست می دهد و در برخی از افراد باعث ايجاد خطوط و چین و چروک هاي عميق می شود.

درمان خط لبخند در کلینیک دكتر جعفري پور

اين درمان براي چه افرادي مناسب است؟

افراد مناسب برای رفع خط خنده زنان و مرداني هستند كه ظاهر خطوط چهره، آنها را آزار می دهد. اگر شما داراي چین های پوستي عميق در اطراف دهان خود بوده و خواستار رفع آنها هستيد، درمان خط لبخند ممکن است برای شما مناسب باشد. اکثر بزرگسالانی كه از سلامت جسماني خوبي برخوردار هستند، می توانند تزریق ژل برای خط خنده را انجام دهند.

قبل از تزریق

دكتر جعفري پور، بهمنظور کاهش خطر ابتلا به کبودی و خونریزی در محل تزریق، اجتناب از مصرف داروهايي چون آسپرین و داروهاي غیراستروئیدی ضدالتهابی كه می تواند موجب خونريزي طولانی مدت شود، را به مدت حداقل يك هفته قبل از درمان توصيه میکند.

تزریق ژل

با پير شدن پوست، ميزان توليد طبيعي اسید هیالورونیک (یک جزء اصلی از پوست) كاهش می یابد. اين امر به ايجاد چین های پوستي، نازک شدن پوست و کم آبی عمیق (پوستی) منجر میشود. ژل های پوستی اسید هیالورونیک موجب افزایش حجم پوست، جذب آب و درنتیجه سفت شدن پوست می گردند.

تزريق ژل شامل درمان مستقیم چين نازولابیال (ناحيه بين بيني و لب) با استفاده از ژل های پوستي است. اين درمان ساختاري در لايه زيرين ناحيه بینی-به- دهان ايجاد ميكند كه موجب بازيابي قابليت حفاظتي پوست مي گردد. به طوریکه پوست مي تواند پس از لبخند زدن و صحبت كردن مجدداً به حالت اوليه خود بازگردد. الگوی تزریق شبیه به ساقه برگي سرخس است، بهطوریکه چین و چروک ها ساقه مرکزی را تشكيل داده و برگهاي قرارگرفته در زواياي صحيح نمادي از تزريق ها هستند.

ژل تزریقی به منظور پر كردن چین و چروک ها در زير پوست شما تزريق مي گردد. پس از تزریق، نواحي درمان شده به آرامی ماساژ داده خواهد شد. این روش سریع و آسان است. تزریق بهطورمعمول حدود 15 دقیقه طول می کشد.

شما باید شاهد یک بهبود فوری در نواحي تحت درمان باشيد. صاف كردن چين و چروكها در اكثر بيماران تنها در يك جلسه درماني امكانپذير است و نتايج 6 ماه يا بيشتر دوام خواهد داشت. بااینحال، نتایج ممکن است متفاوت باشد و اين درمان موقتي است.

تزریق بوتاکس

بوتاکس، يك پروتئین است كه بهطورمعمول براي كاهش يا رفع غیر جراحی ظاهر چین و چروک هاي صورت مورداستفاده قرار می گیرد. بوتاكس به نواحي اطراف چشم ها و دهان در زیرپوست تزریق شده و موجب صاف شدن خطوط پاکلاغی و چین و چروک های نازولابيال (ناحيه بين بيني و لب) می گردد. با تزریق بوتاکس عضلات تضعيف شده، چين و چروكها كاهش مي يابد و ظاهري شاداب و جوان در پوست ايجاد مي گردد. این روش سریع بوده و معمولاً در اتاق معاینه انجام می شود.

ترماژ

این رويكرد ابداعي از طريق حفظ بافت سالم در اطراف هر ناحيه درمان موجب ترميم پوست شده و يك بهبودي فوري با حداقل اثرات جانبي منفي و دوره ازكارافتادگي کوتاه مدت به دست مي دهد. بهعلاوه، اين روش به بيهوشي عمومي نيازي ندارد. ترماژتنها روش غیرتهاجمی است که در طي يك جلسه درماني، بدون نياز به جراحي وتزريق، و بدون دوره ازكارافتادگي يا دوره ازكارافتادگي كوتاه به سفت شدن و فرم دهي پوست شما كمك می کند. ترماژ بازسازي طبیعی کلاژن در پوست را تحريك كرده و نتايجي ظريف و طبيعي بر روي پوست صورت ايجاد مي نمايد. پوستي سفت تر و صاف تر، چین و چروک ها و خطوط كمتر، و ظاهري جوان تر از نتايج اين روش درماني هستند.

ترماژ از تكنولوژي منحصر به فرد رادیو فرکانسی (آر اف) براي گرم كردن ايمن لایه های عمیق پوست شما استفاده می کند و درعینحال سطح پوست شمارا خنك نگه میدارد تا در طي عمل دست نخورده باقي بماند. این گرماي عمیق فرآیند بازسازي طبیعی پوست در بدن شمارا تحريك كرده و به سفت شدن کلاژن موجود و تشکیل کلاژن جدید منجر می گردد. باگذشت زمان، پوست افتاده يا چروكيده با پوست صاف تر و سفت تر جايگزين میگردد؛ فرم و بافت آن بهبود می یابد؛ و ظاهري جوان تر در پوست ايجاد مي گردد.

ليزر فرکشنال

درمان ليزر فركشناليك مقوله جدید از درمان پزشكي ضد-پيري است که نتایجي مثبت از نسل جديد لایه برداری پوست بدون دوره ازكارافتادگي و خطرات مرتبط با روش های درماني سنتي را ارائه می دهد.

لیزر فركشنال پیشرفته هر بار تنها بخش بسیار کوچکی از پوست را بدون تخريب مرز خارجي محافظ پوست درمان می کند. این روش با تكنيك هاي متداول سنتی که در آن کل لایه خارجي پوست آسیب دیده حذف مي گردد و با تراوش، پوسته پوسته شدن و دوره بهبودی طولانی مدت همراه است، متفاوت مي باشد.

ميكرودرم ابريژن

ميكرودرم ابريژنبا ساطع كردن جریان ملایمي از ذرات کوچک براي لایه برداری (پاک کردن) لایه خارجي پوست، موجب كاهش اسكار خفیف تا متوسط، چین و چروک ها و دیگر مشکلات سطحی پوست می شود و یک ظاهر شاداب، درخشان و جوانتر را ايجاد می نماید. اين ذرات لایه سطحی پیر و یا آسیبدیده پوست را تراشيده و سپس بدون نیاز به بیهوشی با ابزار خلأ میکرودرم ابريژن آنها را از سطح پوست پاك مي كند. تنها ميزان اندكي از پوست برداشته می شود، و بنابراين نواحي آسیب دیده در مناطق حساس مانند صورت می تواند به اين روش درمان شود. نتایج با پیلینگ شیمیاییقابل مقایسه هستند و باید بلافاصله مشاهده شوند. اگرچه براي اثربخشي كامل، معمولاً به درمان های متعدد نياز است.

برجسته سازی گونه

زماني كه گونه ها در اثر افزايش سن يا كاهش وزن حجم خود را از دست مي دهند، چین های نازولابيال (ناحيه بين بيني و دهان) برجسته تر می شوند. ژل های پوستی بهطور استراتژیک برای بازگرداندن حجم گونه، کاهش افتادگي پوست، به ناحيه نازولابيال (ناحيه بين بيني و دهان) تزريق می شوند.

پیشگیری

پوست خود را از قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراءبنفش محافظت كنيد. بهصورت روزانه از کرم ضد آفتاب و كلاه نقاب دار استفاده كنيد و حتی الامکان در سايه بمانيد. از برنزه كردن شديد پوست خود با استفاده از منابع ماوراءبنفش طبيعي و مصنوعي اجتناب كنيد.

مصرف سيگار را كاهش داده و يا قطع نماييد.

با استفاده از مرطوب کننده ها و سرم های موضعي، آبرسانی به سطح پوست خود را افزايش دهيد.

از لوازمآرایشی معدني باکیفیت كه به خطوط و چین و چروک هاي پوستي نفوذ نمی کنند، استفاده نماييد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، ساختمان ژیوار طبقه دوم
تلفن : 31312355 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :