منو اصفهان ، خیابان توحید جنوبی ، مجتمع ژیوار ، طبقه دوم - تلفن : 31312355

لیفت و بالا کشیدن ابرو و پیشانی با و بدون جراحی

لیف ابرو و کشیدن ابرو یکی از روش های بالا بردن ابرو استو با افزایش سن که افتادگی ابرو جلب توجه زیادی میکند. ابروهای خانمها کمانی شکل بوده و بالای لبه استخوانی که بالای چشم است قرار گرفته است. بسیاری از مردم احساس میکنند که باید پلکهای خود را عمل کنند زیرا پلک بالایی آنها افتاده است. در حقیقت شاید آنها باید ابرو و پیشانی خود را بالا کشیده و به محل جوانی خود باز گردانند. اگر پوست اضافی پلک در بیماری با ابروی افتاده برداشته شد وضعیت واقعاً بدتر میشود زیرا ممکن است این کشیدگی باعث شود تا ابروها افتادهتر به نظر برسند. به همین دلیل برای جراح و بیمار این مهم است که درک کاملی از سهم افتادگی ابرو قبل از برداشتن پوست پلک داشته باشند.

تاثیرات افزایش سن در ظاهر افراد اجتنابناپذیر است و غالباً اولین نشانههای پیری در ابروها و پیشانی دیده میشود. همچنین افزایش سن در ظاهر کلی پلک بالایی چشم نیز تأثیر میگذارد. متناسب با تغییرات ناشی از افزایش سن در مردان و زنان و با وجود روشهای پزشکی نوین میتوان برای انجام لیفت ابرو روشهای مختلفی را به کار برد.دکترجعفری پور​روش جامعی در رفع آثار پیری از صورت دارد. وی لیفت ابرو یا پیشانی را به روشهای جراحی یا روشهای غیرجراحی برای رفع تغییرات ناشی از افزایش سن در صورت به کار میبندد. برای دریافت مشاوره و رزرو نوبت میتوانید با ماروش جامعی در رفع آثار پیری از صورت دارد. وی لیفت ابرو یا پیشانی را به روشهای جراحی یا روشهای غیرجراحی برای رفع تغییرات ناشی از افزایش سن در صورت به کار میبندد.جهت مشاوره یا رزرو نوبت میتوانید با ما از طریق شماره 03136266851 تماس حاصل فرمایید.

لیفت پیشانی

لیفتینگ ابرو و پیشانیبا لیفت صورت تفاوت دارد و در آن قسمت بالای صورت تحت درمان قرار میگیرد. این روش برای افرادی که به دنبال نتایج واقعی هستند و افرادی که به دنبال اصلاح عیوب ناحیه ابروها و پیشانی خود هستند روشی ایدهآل است. با انجام این عمل پوست لطیفتر و هموارتر شده، خطوط و چین و چروکهای عمیق کاهش یافته و خط ابرو بالا کشیده میشود بنابراین افتادگی ابروها کمتر شده و شکل آنها مشخصتر و بارزتر به نظر میرسد. با لیفت ابرو چین و چروکهای اطراف چشم بهبود یافته و پلک بالایی با ظاهری بهتر و مشخصتر به نظر میرسد. پس از انجام این عمل چشم میتواند به طور کامل باز شود و فرد خسته به نظر نخواهد رسید. نتایج حاصل از عمل لیفت ابرو و پیشانی میتواند فرد را چندین سال جوانتر نشان داده و چهرهای سالمتر و شادابتر از وی به نمایش بگذارد.

مزایای عمل جراحی لیفت ابرو

افزایش کلی اعتماد به نفس

افزایش عزت نفس

پیدا کردن ظاهری شادابتر و جوانتر

ترمیم تقارن ابروها و پیشانی

روشهای لیفت پیشانی

بوتاکس

بسیاری از افراد برای لیفت ابرو نیازی به انجام عملهای جراحی ندارند و میتوانند از مزایای لیفت تزریقی و غیرجراحی بهرهمند شوند. این روش با نئوروتاکسین (بوتاکس) و ژل های تزریقی مانند رستالین و جوودرم انجام میشود. بوتاکسباعث میشود که عضلات افتاده (عضلاتی که ابروها را به سمت پایین میکشند) رها شوند و عضلات بالا برنده (عضلاتی که ابرو را بالا نگه میدارند) فعال باقی بمانند. این روش معمولاً یک لیفت ظریف بوده که در همه بیماران تکرارپذیر نیست. کل زمان درمان حدود 5 دقیقه طول میکشد و بدون درد است زیرا در این عمل ناحیه تحت درمان به صورت موضعی بیحس میشود.

این نکته حائز اهمیت است که بیماران بدانند نتایج حاصل از عمل لیفت ابرو با این روش با نتایج حاصل از جراحی برابر نیست اما این تکنیک روشی کمتهاجمی بوده که برای افرادی که تمایل به انجام عمل جراحی ندارند میتواند سطحی از لیفت ابرو را انجام دهد.

لیفت با نخ

لیفت با نخهای جذبی تحت بیحسی موضعی در کمتر از 60 دقیقه انجام میشود. بسیاری از بیماران به خوبی در هنگام عمل از خود بردباری نشان میدهند و غالباً از این که عمل به سرعت و به راحتی انجام میشود شگفتزده میشوند. نخها به وسیله سوزنهای کوچکی در زیر پوست پیشانی بدون اینکه نیاز به ایجاد شکاف یا بخیه در سر وجود داشته باشد قرار داده میشوند. این نخها در سطح پوست پیشانی قابل مشاهده نیستند. بیشتر بیماران در همان روز عمل میتوانند سر کار خود باز گردند. به هر حال ممکن است برای برخی بیماران لازم باشد که از چسب میکروپور در بالای پوست پیشانی استفاده شود تا فشار وارده به دلیل وجود نخها کاسته شده و محل عمل در سه روز اول بهبود یابد.

تکنیک مینی ابرو باز

در این روش جراحی از شکافهای خاصی که به شکاف تریکوفایتیک ترانس فولیکولار معروف است استفاده میشود. این شکاف دقیقاً زیر خط رویش مو ایجاد میشود به طوری که با رشد موها اسکار (جای زخم) ناشی از این شکافها دیده نمیشود. این روش مانند تکنیکهای دیگر در زیر پوست در بافتهای عمیق انجام میشود. خط رویش مو بالا نمیرود و حتی ممکن است در اثر انجام عمل مینی ابرو باز پایینتر هم بیاید. از آنجا که در این روش پوست شکافته میشود، سوراخی در جمجمه ایجاد نمیشود و سختافزاری هم برای انجام آن نیاز نیست. به علاوه بسیاری از جراحان این روش را پایدارتر و باثباتتر از جراحیهای دیگر لیفت ابرو میدانند و نتایج حاصل از آن را نیز بادوامتر خواهد بود.

روش مینی ابرو باز نباید با روش قدیمی شکاف کورونال ابرو اشتباه گرفته شود. در این روش قدیمی باید شکاف بزرگی در جمجمه ایجاد شده و کالبد شکافی بسیار عمیقی انجام شود که مشابه روش مینی ابرو باز نیست. تکنیک مینی ابرو باز میتواند به عنوان لیفت صورت برای ابروها شناخته شود زیرا بسیار شبیه به عمل جراحی لیفت صورت است که در آن پوست اضافی صورت برای افزایش دوام نتایج عمل برداشته میشود.

اساس این عمل جراحی ایجاد شکاف دقیق در پیشانی است به طوری که فولیکولهای مو دوباره بتوانند روی اسکار ایجاد شده رشد کنند. به این عمل ترانس فولیکولار یا تریکوفایتیک گفته میشود. نتیجه این عمل ایجاد اسکاری است که به سختی دیده میشود. در خلال دوران بهبود و نقاهت با رشد مو اسکار ایجاد شده زیر مو مخفی میشود.

آندوسکوپی پیشانی و لیفت ابرو

در روشهای قدیمی برای لیفت ابرو از شکافهای بزرگ در طول کل جمجمه استفاده میشد. این روشهای جراحی باعث بیحسی جمجمه و ریزش موی سر میشد. در روشهای نوین، لیفت ابرو با آندوسکوپی یا ایجاد شکافهای کوچک انجام میشود. این روش مطابق تکنولوژی آندوسکوپی است که در جراحی آرتروسکوپی زانو یا شانه مورد استفاده قرار میگیرد. چندین شکاف کوچک در طول خط رویش مو ایجاد میشود و اندوسکوپ زیر پوست سر قرار داده میشود تا جراح بتواند بافت پیشانی و ابرو را ببیند. جراح این عمل را با استفاده از ابزار خاصی بدون ایجاد شکافهای بزرگ انجام میدهد. دروان نقاهت و عوارض جانبی آن نیز کم است.

مزایای روشهای جراحی و غیرجراحی لیفت ابرو

وشهای غیرجراحی لیفت ابرو که روشهای غیرتهاجمی هستند برای افرادی که به دنبال بازگرداندن ظاهر ابروها و پیشانی خود هستند مفید است. روشهای غیرجراحی شامل تزریق بوتاکس، لیفت با نخ و هر یک از جراحیهای مشابه است که نتایج بسیار خوبی با هزینه کم به دنبال خواهند داشت و زمان نقاهت و بهبود کوتاهی هم دارند. دوران نقاهت و بهبود روشهای جراحی طولانی است و در طول این مدت شما باید دستورالعملهای پزشک را در مورد چگونگی بانداژ و مراقبت از ابرو پس از انجام عمل جراحی به دقت رعایت نمایید.

از آنجا که خطرات احتمالی در انجام عملهای جراحی و زمان بهبودی آنزیاد است امامزایای بهتری نسبت به عملهای غیرجراحی دارد. دکترجعفری پوربا چندین سال تجربه در عمل، لیفت ابروی شما را با دقت انجام میدهد. وی ظاهری کاملاً طبیعی متناسب با فرم صورتتان به شماارائهمیدهد.


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان توحید ، چهارراه پلیس ، ساختمان ژیوار طبقه دوم
تلفن : 31312355 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :